Nieuws

Foutmelding

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 385 of /home/arezzo/domains/muziekvereniging-arezzo.nl/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2373 of /home/arezzo/domains/muziekvereniging-arezzo.nl/public_html/includes/menu.inc).

DCAP levert topprestatie

DCAP nam 1 november deel aan het cocours in Etten-Leur.
Onder leiding van instructeur Melvin Puijn bracht de groep Memories of Greece van Gian Prince als verplicht werk ten gehore.
De keuzewerken waren Figment van Vincent Cox en Ritual of the Tribe van Chris Brooks. DCAP kreeg 88.08 punten voor zijn optreden.
Dit betekent een 1ste prijs met promotie naar de 2de divisie!